ملاحظات ثبت سفارش ملکه تلقیحی کارنیکا

ملکه های تلقیحی ما ) F1 نسل اول ) و انتخاب شده از تولیدی های لاین کارنیکای آلمانی متولد ۱۳۹۹بوده و ارسال به تمام نقاط کشور میسر می باشد  .
ابتدا قبل از سفارش ملکه باید از طریق آیدی تلگرام arjanbeeir@ با ما تماس بگیرید تا تاریخ تحویل را خدمت شما عرض کنیم , سپس در صورتی که مشکلی برای زمان تحویل برای دوطرف وجود نداشت , می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.
شما خریدار محترم در ابتدا فقط مبلغ خرید ملکه را پرداخت می نمایید و ما در زمان آماده شدن ملکه ها با شما تماس خواهیم گرفت و سپس نحوه دریافت ملکه های خود را ( بصورت حضوری ، اتوبوس و یا پست ) را مشخص نموده و هزینه پیک تا ترمینال را بصورت جداگانه پرداخت خواهید نمود.
شما با خرید ملکه می پذیرید که شاید به خاطر شرایط خاص تحویل سفارش شما دیرتر شود و به همین دلیل نمیتوان دقیقا زمان تحویل ملکه را مشخص نمود ولی سعی ما بر این است که بر اساس تعهدات خود عمل نماییم.
به هیچ وجه محصولات فروخته شده پس از تحویل به دلایل احتمال آلودگی , تعویض شدن ملکه , ناقص شدن ملکه هنگام معرفی , استخراج عسل , تعویض کندو , برداشت تخم و … پس گرفته نمی شود.

مشخصات محصول :
ملکه تلقیح شده متولد ۱۳۹۹, داخل قفسک
ملکه تلقیح شده متولد ۱۳۹۹, داخل کندوچه
ملکه تلقیح شده متولد ۱۳۹۹, با ۵ قاب جمعیت داخل کندو

 

هزینه ارسال سفارش :
- هزینه ارسال با اتوبوس و پست و همچنین هزینه پیک به ترمینال به عهده مشتری میباشد.( فقط قفسک و کندوچه )
- تحویل کندوی ۵ قابه فقط حضوری خواهد بود.

زمان ثبت سفارش ملکه :
برای ثبت سفارش به آیدی تلگرام arjanbeeir@ مراجعه فرمایید ، ترتیب دریافت ملکه ها بر مبنای تاریخ سفارشات ثبت شده خواهد بود و خریدارانی که زودتر سفارش خود را ثبت نمایند ، طبیعتا در اولویت خواهند بود.
* ترتیب و نوبت تحویل ملکه ها بر اساس لیست سفارش و واریز وجه صورت می پذیرد.

روش ثبت سفارش و پرداخت وجه :
همانگونه که اشاره شد زمان و نحوه ثبت نام از طریق سایت و کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد و بعد از هماهنگی های لازم شماره کارت برای واریز وجه به شما اعلام شده و شما با واریز وجه در لیست سفارشات ما قرار خواهید گرفت.
نکته : از واریز وجه بدون هماهنگی بپرهیزید.
نکته : بعد از واریز وجه با ما تماس گرفته و ما را مطلع فرمایید.

 

زمان تحویل اولین سفارشات ملکه :
تحویل ملکه های تلقیح شده معمولا از خردادماه آغاز می شود.

شکل دریافت :
ملکه درون قفسک پلاستیکی , همراه با حدودا ۵ الی ۱۰ زنبور کارگر
ملکه درون کندوچه چوبی یا فومی , همراه با حدودا ۱لیوان زنبور کارگر
ملکه درون کندو , همراه با حدودا ۵ قاب استاندارد زنبور کارگر
- معمولا تحویل ملکه به خریداران محترم به صورت یک ملکه همراه با حدودا ۵ الی ۱۰ زنبور کارگر درون قفسک پلاستیکی می باشد , اما گاها به دلیل تازه کار بودن خریداران یا نامناسب بودن فصل برای معرفی ملکه و یا حتی به خاطر ارزشمند بودن لاین خریداری شده , خریدار اصرار بر تحویل ملکه با کندوچه یا کندو دارد.
- معمولا فروش ملکه با کندوچه روش مرسومی نیست , زیرا خرید ملکه همراه با کندوچه یک امتیاز بزرگ برای خریدار و یک عقب افتادگی در کار برای فروشنده می باشد. چون خریدار با تضمین بال ا, جان ملکه را حفظ کرده و به راحتی ملکه را دارای جمعیت و کندو می کند و برعکس فروشنده به جای اینکه یک ملکه جدید را بعد از فروش ملکه قبلی بلافاصله به کندوچه معرفی کند , دوباره باید پروسه تشکیل کندوچه را از ابتدا آغاز نماید که باعث عقب افتادگی زیادی در کار وی خواهد شد.

نحوه تحویل یا ارسال :
1 ) تحویل حضوری ( بیشترین تضمین ) : بدون شک دریافت حضوری ملکه ها برای ما و برای خریداران عزیز بهتر است , زیرا خریدار محترم هنگام دریافت اولا از کیفیت ملکه مطلع گشته و ثانیا ملکه را به سلامت به مقصد خواهد رساند.
2 ) ارسال با اتوبوس ( بیشترین استقبال )

تلفات در ارسال :
مسلما تلفات و نواقص ملکه های سفارشی تا مرحله تحویل حضوری یا اتوبوس به عهده ما بوده ولی بعد از آن را ضمانت نمی کنیم.

مدت زمان تحویل سفارش ها :
بستگی به نوع انتخاب در نحوه تحویل و بعد مسافت خواهد داشت.